Nasza kadra

Naszą kadrę stanowi profesjonalny i doświadczony zespół inżynierów konstruktorów i automatyków. W celu sprostania najwyższym wymaganiom naszych Klientów dbamy o podnoszenie kwalifikacji zawodowych i efektywność poprzez udział w licznych szkoleniach. W codziennej pracy kierujemy się zasadą partnerstwa i stwarzamy sobie takie warunki, aby nasza praca była dla nas rówież pasją.

Projektanci w naszej firmie nie pracują wyłącznie przed monitorami komputerów. Mają bezpośredni kontakt z opracowywanymi rozwiązaniami, których działanie mogą sprawdzić na hali montażowej. Jest to niezwykle rozwijające i motywujące do pracy. Dlatego realizujemy i osiągamy wysoko postawione cele.

Spółka Perfekt to przede wszystkim ludzie, którzy mają mnóstwo interesujących pomysłów na zmiany usprawniające ich pracę. Zrealizowane zlecenia są efektem pracy zespołowej - każdy pracownik wnosi do danego projektu swoją wizję połączoną z wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu pracując w Perfekt każdy ma bezpośredni wpływ na rozwój firmy.